Ted Electronics jest niezależną firmą inżynierską istniejącą na rynku elektroniczno - informatycznym od 1986 roku. Projektujemy oraz wdrażamy mobilne systemy elektronicznej kontroli oraz rejestracji. W naszych urządzeniach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne bazujące m.in. na podzespołach firmy Enfora. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemyśle, produkcji oraz szczególnie w transporcie samochodowym.

Znając wartość wykonywanych przez nas urządzeń oraz usług nie boimy się stwierdzić, że w dziedzinie kontrolerów przemysłowych zajmujemy znaczną pozycję na polskim rynku elektronicznym. Wieloletnie doświadczenia, tysiące zamontowanych urządzeń oraz ciągły rozwój pozwalają nam oferować wdrożenia na najwyższym poziomie. Zaletą naszej firmy jest to, że oferowane przez nas systemy są bardzo "elastyczne", wszystkie opcje s± dostosowywane do indywidualnych zapotrzebowań klienta. Na życzenie zmieniamy funkcjonalność oprogramowania, tak by w najwyższym stopniu spełniało oczekiwania odbiorcy systemu.

Nasza firma posiada szczególne osiągnięcia w systemach kontroli pojazdów. Montujemy je zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.